SPECIALISTA MARKETINGU

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

Jste kreativní, samostatní a pozitivně naladění? Orientujete se v oblasti marketingu, rádi komunikujete s lidmi a bez problému se domluvíte anglicky? Pak není na co čekat! Česká výrobní společnost se stabilním postavením na trhu hledá do svého týmu zaměstnance na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU (25-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování marketingových aktivit společnosti
  • Zodpovědnost nad stanoveným rozpočtem
  • Organizace akcí pro obchodní partnery
  • Tvorba propagačních materiálů
  • Účast na mezinárodních výstavách
  • Spolupráce v rámci marketingového oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – oboru marketing
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Organizační schopnosti, komunikativnost a kreativní myšlení
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Samostatnou a kreativní práci ve stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Zlínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.