SERVISNÍ TECHNIK S AJ - JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Jste technicky zdatný/á, flexibilní a rád/a cestujete? Domluvíte se anglicky a máte vzdělání se zaměřením na elektro nebo strojírenství? Zaujala Vás pozice SERVISNÍ TECHNIK S AJ - JUNIOR? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní, úspěšná společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SERVISNÍ TECHNIK S AJ - JUNIOR (20 – 30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Servis a instalace strojů a zařízení - CNC
  • Analýza závad u zařízení
  • Zaškolování zákazníků k práci na strojích
  • Komunikování s kolegy v týmu a se zákazníky
  • Cestování po ČR v rámci servisu
  • Pozice je vhodná pro absolventy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici velmi vítáme
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni podmínkou
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5 - velkou výhodou
  • Platný ŘP Sk. B a ochotu cestovat po ČR

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Šanci na profesní a osobní rozvoj
  • Možnost vlastní seberealizace v práci
  • Automobil a notebook (i k soukromým účelům)
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Řádné zaškolení v zahraniční centrále
  • Místo výkonu práce: Česká Republika

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.