INŽENÝR VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte zkušenosti se zaváděním výrobků a technické vzdělání? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? Chcete spolupracovat s vývojem a koordinovat prototypovou výrobu? Chcete se stát součástí mezinárodní výrobní společnosti a podílet se na technickém pokroku? Zašlete nám Váš životopis. Mezinárodní výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici INŽENÝR VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na řešení transferů a zavádění nových výrobků
  • Koordinace výroby prototypů a jejich testování
  • Zavádění nových procesů
  • Zajišťování nápravných opatření v případě neshod
  • Úzká spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Praxi v oblasti výrobních technologií
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí perspektivní mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji