INŽENÝR VÝROBY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

26000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte vzdělání ve strojírenství případně v elektru? Získal jste praxi v oblasti výrobních technologií a zavádění nových výrobků? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce a chcete se podílet na vývoji a výzkumu v oblasti nejmodernějších technologií? Pak hledáme právě Vás! Prestižní výborní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad INŽENÝRA VÝROBY S AJ/NJ.

Pracovní náplň

  • Zavádění technologických postupů pro výrobky
  • Koordinace prototypové výroby
  • Spolupráce s výzkumem a vývojem při zavádění procesů a technologií
  • Dohled nad změnovým řízením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského nebo elektro zaměření
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Zkušenosti v oblasti zavádění nových výrobků
  • Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji