MISTR VÝROBY VE STROJÍRENSTVÍ - BRNO

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci v Brně na pozici Mistr výroby ve strojírenství? Znáte principy štíhlé výroby? Nebojíte se práce ve špinavém provozu? Pokud Vás tato pozice oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Výrobní společnost se sídlem nedaleko centra Brna hledá schopného kandidáta na pozici Mistr výroby (23 - 28.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výrobní proces
  • Vedení svěřeného úseku a zaškolování zaměstnanců
  • Koordinace týmu pracovníků – plánování směn, personální aktivity (hodnocení zaměstnanců, dovolená, aj.)
  • Spolupráce na odstranění nedostatků a provádění nápravných opatření

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Praxe ve výrobní společnosti na pozici Mistr alespoň 2 roky
  • Znalosti principů štíhlé výroby
  • Znalost MS Office – Word, Excel podmínkou
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Práce na jednu směnu
  • Dotované stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.