ABSOLVENTI CHEMIE - TRAINEE PROGRAM

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Jste čerstvými absolventy chemického oboru? Hledáte po škole zajímavé pracovní uplatnění? Ještě jste se nerozhodli, kterým směrem se ve své profesní budoucnosti vydat? Využijte této příležitosti seznámit se s celou výrobou ve významné mezinárodní společnosti a udělat si tak představu, která pozice by Vás naplňovala nejvíce! Pošlete nám svůj životopis a ucházejte se o pozici: ABSOLVENTI CHEMIE - TRAINEE PROGRAM (20-30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • seznámení se s jednotlivými pozicemi v rámci celé výroby
  • tvorba technologický postupů
  • optimalizace výroby
  • účast na projektech

Co požadujeme?

  • čerstvé absolventy SŠ/VŠ – chemické obory
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ochotu a chuť učit se nové věci
  • flexibilitu a proaktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • jedinečnou pracovní příležitost
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • profesní a kariérní růst
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.