SUPERVISOR SKLADU - nutná znalost anglického jazyka

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste manuálně zručný, máte zkušenosti s chodem skladu a umíte pracovat s vysokozdvižným vozíkem? Hovoříte anglickým nebo italským jazykem? Mezinárodní výrobní společnost se sídlem nedaleko Plzně přijme do svého týmu kolegu na pozici: SUPERVISOR SKLADU - nutná znalost anglického jazyka

Pracovní náplň

  • Vykládka kamionu
  • Příjem materiálu na sklad výrobní firmy
  • Expedice
  • Práce s dodacími listy
  • Kontrola dokumentace ke zboží a evidence v systému na PC
  • Obsluha vysokozdvižného vozíku
  • Dodržování bezpečnosti práce na pracovišti

Co požadujeme?

  • Praxi s prací na skladě
  • Oprávnění a zkušenosti s prací s vysokozdvižným vozíkem
  • Znalost anglického nebo italského jazyka podmínkou
  • Manuální zručnost, pracovitost

Co nabízíme?

  • Stabilní práci a zázemí zahraniční firmy
  • Dotované stravování, hrazené přesčasové hodiny
  • Možnost využití dopravy služební dodávkou z Plzně
  • Nástup ihned - podmínkou

  • Místo práce: 10 km od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.