ELEKTROKONSTRUKTÉR /SILOVÁ ČÁST

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Uplatněte sevé znalosti elektroprojekce!Naučte se novým věcem!Jsme firmou, zabývající se vývojem a konstrukcí jednoúčelových strojů pro klienty z různých odvětví.

Pracovní náplň

  • spolupráce při vývoji
  • elektroprojekce jednoúčelových strojů
  • komunikace s konstrukréry

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektro
  • min. 3 roky praxe v konstrukci/projekci
  • znalost konstrukce strojů (jednoúčelových výhodou)
  • kvalifikace §10 dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • znalost AJ VÝHODOU
  • znalost PLC programování výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • velmi pestrou a odbornou práci
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • možnost profesního a odborného růstu
  • možnost příspěvku na dopravu, bydlení

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.