NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Láká Vás práce v oblasti nákupu? Hovoříte anglickým jazykem? Jste komunikativní osoba s dobrými vyjednávacími schopnostmi? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU (30.-35.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání a výběr vhodných dodavatelů
  • Vyjednávání s dodavateli o cenách, množství a kvalitě odebíraného zboží
  • Zodpovědnost za zajištění a evidenci odpovídající dokumentace
  • Správa informací v interním informačním systému
  • Řešení reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Praktické zkušenosti v oblasti nákupu
  • Znalost MS Office
  • Dobré vyjednávací a rozhodovací schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Dovolenou navíc
  • Závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Po domluvě možnost práce z domova
  • Místo výkonu práce: Vysočina, okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.