INŽENÝR KVALITY SENIOR

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Jste zkušeným inženýrem kvality s praxí ve strojírenské společnosti? Hovoříte anglicky a hledáte novou pracovní výzvu na Olomoucku? Jste komunikativní a umíte se rozhodovat samostatně? Pozice INŽENÝR KVALITY SENIOR čeká právě na Vás! Stabilní výrobní společnost s nadnárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici: INŽENÝR KVALITY SENIOR (50 - 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za zajištění kvality
  • vedení menšího týmu v oddělení kvality
  • tvorba technické dokumentace (FMEA, PPAP, 8D)
  • implementace nápravných opatření
  • řešení zákaznických reklamací
  • provádění auditů, reporting
  • občasné zahraniční služební cesty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně se zaměřením na strojírenství nebo kvalitu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • min. 3letou praxi na obdobné pozici (ideálně strojírenská výroba)
  • znalost ISO 9001, 14001
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • další odborné a jazykové vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • akce pro zaměstnance, kafeterie

  • místo výkonu práce: Olomoucko