PROJEKTOVÝ MANAŽER - JUNIOR

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti z automobilového průmyslu a ovládáte německý nebo anglický jazyk? Máte zkušenosti z pozice kontrolora, technologa nebo konstruktéra? Láká Vás příležitost vést svůj tým a řídit mezinárodní projekty od úplného začátku? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní automobilová společnost hledá kandidáty na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER - JUNIOR (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení celého projektu, dodržování termínů
  • Koordinace pracovního týmu a jeho nepřímé vedení
  • Vedení týmu o velikosti 12ti lidí složeného z kontrolorů, technologů, nákupčích a konstruktérů
  • Služební cesty v rámci Evropy (dle fáze projektu)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti z oblasti automotive - výhodou
  • Pokročilou úroveň němčiny/angličtiny
  • Zkušenosti z technického oddělení
  • Ochotu cestovat v rámci Evropy

Co nabízíme?

  • Prostor pro odborný a profesní růst
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned
  • Manažerské bonusy, 13. plat
  • Výkon práce: Liberecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.