STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ - PRAHA ZÁPAD

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte zkušenosti ve strategickém nákupu z výrobní společnosti a chcete se v této oblasti dál rozvíjet včetně možnosti denní komunikace v anglickém jazyce? Nadnárodní strojírenská společnost Vám nabízí zajímavou příležitost na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ (50-60.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a hodnocení dodavatelů
  • vyhledání a kontaktování nových dodavatelů včetně jejich prověřování
  • vyjednávání obchodních podmínek
  • definování nákupní strategie
  • spolupráce na nových projektech
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceletou praxi ve strategickém nákupu ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • velmi dobrou znalost MS Office a MS Project
  • vyjednávací a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného vzdělání
  • Jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracoviště: Praha - západ