OPERÁTOR POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Havlíčkův Brod

Hledáte práci ve výrobě? Vyhovuje Vám práce na směny? Ovládáte práci na počítači? A hlavně - chcete být součástí týmu, který se podílí na výrobě známých produktů úspěšné české značky? Pokud ano, není nic jednoduššího než nám zaslat svůj životopis a ucházet se o pozici: OPERÁTOR POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY (25.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha strojů a zařízení
  • práce v automatizovaném provozu
  • počítačové řízení procesů výroby
  • dvousměnný provoz

Co požadujeme?

  • vzdělání s maturitou v chemii nebo strojírenství
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • zodpovědný a samostatný přístup
  • ochotu učit se nové věci

Co nabízíme?

  • atraktivní práci na HPP (vhodná i pro absolventy)
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek v případě stěhování
  • závodní stravování, firemní akce
  • místo výkonu práce: kraj Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.