TECHNOLOG S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte zkušenosti s výrobními technologiemi v automotive? Chcete denně komunikovat v anglickém jazyce či německém jazyce? Jste schopný pracovat v týmu? Pokud ANO, tak je tato nabídka určena právě Vám Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Královéhradeckém kraji hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici: TECHNOLOG S AJ

Pracovní náplň

  • Příprava, kontrola, nastavení, monitorování a zlepšování vybavení pro vyvažování
  • Kompletní vedení vyvažovacího procesu
  • Optimalizace a nastavení programů pro vyvažovací stroje
  • Dokumentace strojů a procesních dat
  • Vyhodnocení chybných výrobků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • AJ - komunikativní úroveň
  • NJ - výhodou
  • Praxe v automotive PODMÍNKOU
  • Znalosti vyvažovacích procesů a technologie

Co nabízíme?

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou v mezinárodní společnosti
  • Rozvoj, stabilitu a jistotu
  • Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • Motivující systém odměňování a benefitů
  • Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí