ZKUŠENÝ PLC PROGRAMÁTOR

Neaktivní nabídka

od 27000 Kč

Vyznáte se v řídicích systémech PLC? Máte vzdělání v oboru elektrotechnika a domluvíte se anglicky? Chcete se podílet na úspěchu silné výrobní společnosti a mít stabilní zaměstnání? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis! Výrobní, dynamicky se rozvíjející společnost, přijme do svého týmu nového pracovníka na pozici: ZKUŠENÝ PLC PROGRAMÁTOR (od 27.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Servis automatických PLC výrobních linek
  • Práce dle plánů údržby
  • Odstraňování vzniklých závad, opravy programů apod.
  • Preventivní prohlídky strojů
  • Styk s partnery, zejména s dodavateli (i v anglickém jazyce)
  • Dokumentace údajů v informačním systému SAP

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechnik
  • Znalost řídicích systémů PLC
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §6
  • Praxi alespoň 3 roky
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování v areálu společnosti
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilní práci
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo práce: Uherské Hradiště