TEAM LEADER - ODDĚLENÍ ENGINEERINGU

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Jste technicky zaměřený člověk? Hledáte práci, kde byste se mohl realizovat a rozhodovat o koupi či opravách výrobního zařízení? Hovoříte anglickým jazykem? ANO? Je tato nabídka pro Vás zajímavá? Pak neváhejte a co nejdříve nám zašlete svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme schopného kandidáta/ku na pozici Team leader do oddělení engineeringu (35 – 50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výrobní oddělení
  • Vedení týmu výrobních inženýrů
  • Výběr vhodného výrobního zařízení a jeho následného využití
  • Kontrola stanovení správných pracovních postupů
  • Spolupráce na neustálém zlepšování výrobních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxe na pozici výrobního inženýr/technologa nebo obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úroveň
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
  • Komunikativní a silná osobnost, odolná vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivační finanční ohodnocení
  • Spolupráce na nových projektech
  • Profesionální zaškolení
  • Zázemí silné společnosti
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Závodní stravování