SPECIALISTA ON-LINE AUKCÍ s NJ a AJ (Praha) – i pro ABSOLVENTY!!

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Rádi byste se stali součástí nákupního oddělení v moderní celosvětově uznávané společnosti? Baví Vás práce s interními systémy a chtěli byste na denní bázi uplatnit především své znalosti německého ale i anglického jazyka? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Úspěšná mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá nového člena do svého týmu na pozici: SPECIALISTA ON-LINE AUKCÍ s NJ a AJ (Praha) – i pro ABSOLVENTY!! (25-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničním nákupním oddělením společnosti
  • příprava on-line aukcí pro zahraniční dodavatele
  • zodpovědnost za bezproblémový průběh on-line aukcí
  • vyhodnocování realizovaných aukcí
  • administrativní podpora dodavatelů
  • příprava pravidelných reportů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého a anglického jazyka (slovem i písmem) - denní využití
  • znalost MS Excel
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • zkušenosti z nákupu nebo zákaznické podpory výhodou

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení dle zkušeností
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů – sick days, příspěvek na sportovní aktivity aj.
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5