PROJEKTOVÝ MANAŽER s NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání technického zaměření a zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Jste technický typ s dobrými komunikačními schopnostmi a domluvíte se německy? Rád byste našel nové uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti v Brně na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER? Pak nám zašlete Váš životopis! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáty na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER (35-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení a realizace nových projektů
  • Koordinace a vedení zakázek
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce napříč celou společností
  • Příležitostné služební cesty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici (ve strojírenství či výrobě)
  • Komunikativní znalost NJ nutností (AJ výhodou)
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Komunikativnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, zajištěné stravování
  • Pružnou pracovní dobu
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno