PODPORA SYSTÉMU NAVISION S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Láká vás zázemí silné nadnárodní společnosti? Máte komunikativní angličtinu a chcete uplatnit své zkušenosti? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis ještě dnes! PODPORA SYSTÉMU NAVISION S AJ

Pracovní náplň

  • Poskytování vzdálené pomoci v rámci systému ERP Navision
  • Komunikace se zahraničními pobočkami
  • Úzká spolupráce napříč IT oddělením
  • Spolupráce s externími partnery a dodavateli systému

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v IT nebo ekonomickém oboru
  • Zkušenosti s prací v ERP systémech (Navision či jiný)
  • Komunikativní angličtinu, flexibilitu
  • Základní znalost obchodních procesů

Co nabízíme?

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém firemních benefitů

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.