MANAŽER LOGISTIKY A SKLADU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Je Vaše kariéra spjata s vedením úseku logistiky a domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se stát členem mezinárodní společnosti a působit na manažerské pozici? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáta/ku na pozici: MANAŽER LOGISTIKY A SKLADU

Pracovní náplň

  • Koordinace týmu pracovníků (cca 10 osob)
  • Zodpovědnost za dopravu k zákazníkům na základě plánů výroby
  • Aktivní komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky a dodavateli
  • Dohled nad systémem skladování a zásobování
  • Pravidelný reporting řediteli závodu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Praxi v logistice na vedoucí pozici ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • Pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka (denní využití slovem i písmem)
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
  • Samostatnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění, sportovní a kulturní aktivity
  • Příspěvek na stravu

  • Místo výkonu práce: okres Trutnov