TECHNOLOG V AUTOMOTIVE S AJ

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

Jste zkušený technolog v automobilovém průmyslu? Využíváte angličtinu a chcete v tom pokračovat? Víte o čem je technologie pěnění, kašírování a umbukování? Pak jste náš člověk! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá do svého týmu posilu na pozici: TECHNOLOG V AUTOMOTIVE S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za analýzy chyb, jejich příčin a odstranění
  • Příprava technologických postupů
  • Vystavení potřebné dokumentace
  • Optimalizace výroby

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zkušenosti na podobné pozici
  • Samostatnost, ochotu se vzdělávat a technické myšlení

Co nabízíme?

  • Pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • Finanční bonusy a prémie (13. a 14. mzda)
  • Masáže
  • Týden dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.