PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Máte zkušenosti s výrobními technologiemi v automotive? Chcete denně komunikovat v anglickém jazyce či německém jazyce? Jste schopný pracovat v týmu? Pokud ANO, tak je tato nabídka určena právě Vám Mezinárodní výrobní společnost sídlící v Královéhradeckém kraji hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za řízení všech technologických procesů při zavádění nových výrobků
  • Vytváření a kontrola technologických postupů
  • Optimalizace výrobních postupů a strojů
  • Tvorba projektové dokumentace, analýza materiálu

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost AJ či NJ na pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost technologie svařování z výrobní společnosti

Co nabízíme?

  • Atraktivní finanční ohodnocení (plat od 30.000,--)
  • Práci ve stabilní a úspěšné společnosti
  • Benefity společnosti např. odborné školení a profesní růst
  • moderní pracovní prostředí a propracovaný systém vzdělávání