PRACOVNÍK NÁSTROJÁRNY

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste samostatný, technicky zdatný člověk se zkušenostmi s prací na konvenčním soustruhu? Chcete být odborníkem v oboru a hledáte uplatnění jako PRACOVNÍK NÁSTROJÁRNY v Jihomoravském kraji (serverozápad)? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: PRACOVNÍK NÁSTROJÁRNY

Pracovní náplň

  • zajištění výroby speciálních přípravků
  • práce na klasickém soustruhu
  • seřízení sousruhu, kontrola výrobků
  • práce s výkresovou dokumentací
  • práce na směnný provoz

Co požadujeme?

  • technické vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici nutná
  • znalost práce na klasickém soustruhu
  • ochotu pracovat na směnný provoz
  • samostatnost a technickou zdatnost

Co nabízíme?

  • zázemí silní mezinárodní společnosti
  • zodpovědná práce v týmu odborníků
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • další speciální bonusy a benefity
  • místo výkonu práce: Brno-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.