SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

18000 - 21000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenost s měřením a kontrolou výrobků a vzdělání v technickém oboru? Není Vám cizí práce s technickou dokumentací? Rádi byste našli uplatnění v Brně? Pozice SPECIALISTA KVALITY čeká právě na Vás! Stabilní výrobní společnost s mezinárodní působnosti hledá do svého týmu kandidáty na pozici: SPECIALISTA KVALITY (18-20.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Provádění auditů pracovních postupů
  • Podpora při řešení reklamací a zajíšťování náprav
  • Provádění auditů a analýz měření
  • Používání různých metod měření

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU - technický směr výhodou
  • Praxe na obdobné pozici
  • Dobrá orientaci v technické dokumentaci
  • Praxe min. rok z výrobní společnosti
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práce pro perspektivní nadnárodní společnost
  • Práce v 1 směnném provozu
  • Závodní stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.