KONTROLOR – ELEKTRO

Neaktivní nabídka

16000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Chcete svoji kariéru spojit s mezinárodní výrobní společností? Vlastníte vyhlášku číslo 50/78 Sb.? Vyznáte se v nástrojích kvality a máte zkušenosti s kontrolou? Pak nám zašlete životopis! Mezinárodní společnost příjme nového člena na pozici: KONTROLOR – ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Kontrola jakosti
  • Evidence výsledků
  • Používání nástrojů kvality
  • Řešení zákaznických reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání se zaměřením na elektro
  • Platnou vyhlášku číslo 50/78 Sb.
  • Praxi na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní nebo soukromé životní pojištění
  • Odměny za odpracovaná léta ve společnosti

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí