DATABÁZOVÝ SPECIALISTA

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti se správou databází MS SQL a Oracle? Chcete se spolupodílet na zahraničních projektech? Rádi byste pracovali ve firmě, kde uplatníte své jazykové znalosti? Čekáme právě na Váš životopis! DATABÁZOVÝ SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za správu databází
  • Administrace MS SQL a Oracle databázového prostředí
  • Odstraňování a řešení problémů spojených s databázemi
  • Spolupráce s ostatními týmy

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického či IT zaměření
  • Zkušenosti se správou databází MS SQL a systémem Oracle
  • Zkušenosti s administrací Windows serverů
  • Zkušenosti s virtualizací serverů
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Možnost profesního školení
  • Zajímavý systém finančních benefitů
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost zahraničních služebních cest

  • Pracoviště: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.