OVLÁDÁŠ DOBŘE EXCEL A SQL?

Neaktivní nabídka

25000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví tě pracovat s Excelem a víš, co to jsou kontingenční tabulky a že makro není jenom obchod? Máš zkušenosti s SQL a jeho odlišnými příkazy? Pokud ano, tak neváhej a pošli mi svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Spolupráce na implementaci, rozvoji a údržbě IS
  • Analýza firemních procesů
  • Školení a podpora uživatelů
  • Komunikace s klientem

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Znalost MS Excel na pokročilé úrovni
  • Pokročilá znalost SQL
  • Znalost jakéhokoliv programovacího jazyka výhodou
  • Samostatnost a ochota učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní růst
  • Stravenky

  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.