SECURITY TESTER

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás práce testera a chcete se jí věnovat i nadále? Máte zkušenosti s testováním bezpečnosti? Uvítal byste možnost práce na mezinárodních R&D projektech? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! SECURITY TESTER

Pracovní náplň

  • Příprava testovacích metod a konceptů
  • Zajišťování bezpečnosti s oblasti webových služeb a síťové komunikace
  • Koordinace s týmem developerů
  • Reporting a příprava technické dokumentace
  • Občasné pracovní cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti automatizovaného testování
  • Praxi v oblasti testování bezpečnosti
  • Zkušenosti s automatizací webových stránek a penetračními testy výhodou
  • Znalost angličtiny na komunikatovní úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborný kvalifikovaný růst
  • Rozvoj jazykových kompetencí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém interních benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.