TESTER V AUTOMOTIVE (35-40000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Jsi absolventem VŠ v oboru elektro? Chceš stát u zrodu nových technologií, které se budou využívat v automobilech nové generace? Rád bys pracoval v dynamicky se rozvíjející firmě, která si váží svých zaměstnanců? Tak se chop této příležitosti a pošli mi svůj životopis! Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka na pozici: TESTER V AUTOMOTIVE (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Testování elektroniky
  • Podporování vývoje
  • Spolupráce s partnery
  • Tvorba reportů
  • Účast na testování v zahraničí

Co požadujeme?

  • VOŠ, VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšení pro auta a jejich elektroniku
  • Umění komunikovat a řešit problémy

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí dynamické společnosti
  • Profesní i osobnostní růst
  • Moderní pracoviště
  • Mladý pracovní kolektiv

  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav, Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!