VMWARE/LINUX SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s virtualizačními technologiemi? Jste zapálený do OS Linux? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi na trhu? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Administrace produktů v OneCloud prostředí
  • Správa a administrace systému Unix/Linux/Windows
  • Práce s virtualizačními technologiemi
  • Řešení technických komplikací u uživatelů
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Zkušenosti s administrací Linux serverů
  • Znalost virtualizačních technologií (VMware)
  • Zájem o nové technologie
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Možnost pracovat z domu
  • 5 týdnů dovolené, systém kafeterie
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Odborné certifikace a jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.