SPECIALISTA SEŘIZOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

Máte technické vzdělání a praxi v seřizování vstřikolisů? Jste komunikativní, přátelský a zvyklý pracovat na směny? Rád byste pracoval na pozici SPECIALISTA SEŘIZOVÁNÍ na Vysočině? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nové kandidáty na pozici: SPECIALISTA SEŘIZOVÁNÍ (25-33.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola a seřizování strojů
  • Výměna forem u vstřikolisů
  • Spolupráce s dalšími kolegy, komunikace s výrobou
  • Práce v třísměnném režimu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Praxi se seřizováním lisů podmínkou
  • Ochotu práce na směny
  • Pracovitost, přesnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Další vzdělávání a kurzy

  • Místo výkonu práce: Vysočina