ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Neaktivní nabídka

45000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte již dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a praxi s nákupem ve výrobní společnosti? Nemáte problém dorozumět se anglicky stejně jako česky? Jste komunikativní, vyjednávací osobnost, která si jde za svým cílem? Pak jste náš člověk! Mezinárodní výrobní společnost s významným postavením na českém trhu Vám nabízí jedinečnou příležitost na pozici: ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • hodnocení a zpracovávání nabídek
  • uzavírání nových smluv a správa stávajících
  • výběr vhodných dodavatelů
  • spolupráce napříč celou společností + zahraniční závody

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi na pozici nákupčího – min. 2 roky
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení + finanční bonusy
  • jedinečnou možnost být „svým pánem“
  • zázemí jedné z největších výrobních společností
  • možnost jazykových kurzů

  • místo výkonu: Královéhradecký kraj