SPECIALISTA TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte zkušenosti s trvalým zlepšováním ve výrobní společnosti? Víte, co znamená, když se řekne LEAN, TPM a třeba 5S? Umíte Vaše znalosti a zkušenosti předat dál? Jste srdcem mentor a školitel a nebo to chcete zkusit? A mluvíte-li anglicky, jste přesně náš člověk! NAPIŠTE!!! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici: SPECIALISTA TRVALÉHO ZLEPŠOVÁNÍ S ANGLICKÝM JAZYKEM

Pracovní náplň

  • Motivace zaměstnanců
  • Návrhy optimalizací stávající výroby
  • Rozvoj a implementace nových principů
  • Zodpovědnost za LEAN, TPM a 5S

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Komunikativní znalost angličtiny – PODMÍNKOU
  • Orientaci v trvalém zlepšování
  • Dobré prezentační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na dovolenou
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj