OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO JIŽNÍ ČECHY A VYSOČINU

Neaktivní nabídka

21000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Jste obchodníkem tělem a duší a máte praxi v prodeji rychloobrátkového zboží? Jste komunikativní, dravý a obchod vás baví? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná mezinárodní firma hledá právě Vás, a to na pozici: OBCHODNÍ REPREZENTANT PRO JIŽNÍ ČECHY A VYSOČINU

Pracovní náplň

  • Starost a podpora o stávající klienty
  • Aktivní vyhledávání a akvizice nových partnerů
  • Zodpovědnost za dosahování obchodních cílů
  • Spoluúčast na tvorbě marketingových strategií
  • Sledování trendů v rámci trhu a přehled o konkurenci

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání potravinářského směru
  • Zkušenosti z oblasti obchodu v potravinářském průmyslu
  • Anglický jazyk na mírně pokrčilé úrovni
  • Obchodní duch a tah na branku
  • Proaktivní přístup a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Perspektivní pracovní uplatnění
  • Motivující finanční ohodnocení včetně zajímavého měsíčního bonusu
  • Služební notebook a automobil i k soukromým účelům

  • Lokalita pracoviště: Jihočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.