TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte zkušenosti s opravami a servisem klimatizací nebo chladicích jednotek? Komunikujete rádi se zákazníky a hledáte práci v jižních čechách? Pak neváhejte reagovat na pozici TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ! Úspěšná společnost hledá posilu do týmu na pozici: TECHNIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ (25 - 35 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • servisní podpora pro zákazníky
  • časté výjezdy k zákazníkům po celé ČR
  • řešení závad na daných zařízeních
  • telefonická komunikace se zákazníky
  • zaškolení od vedoucího

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • min. 1 rok praxi s chladicím zařízením
  • platná vyhláška 50 §6
  • znalosti v oblasti elektroniky, mechaniky
  • samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • firemní stravování
  • profesní růst
  • místo výkonu práce: jižní čechy

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.