MISTR VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a vedením kolektivu lidí? Rádi byste pracovali na pozici MISTRA VÝROBY? Chcete se stát součástí významné společnosti, která Vám poskytne zázemí a možnost dalšího odborného růstu? Pak neváhejte, je zde šance právě pro Vás! Zašlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Vedení lidí na linkách
  • Spolupráce na stálém zlepšování
  • Spolupráce s oddělením kvality
  • Školení, koordinace operátorů

Co požadujeme?

  • SŠ strojního směru - vítána
  • Praxi 2-3 na vedoucí pozici na lince v automotive
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Znalost principů kvality a LEAN
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Nadstandardní bonusový systém
  • Možnost profesního růstu
  • Dotované stravování
  • Mezinárodní stabilní společnost
  • Pracoviště: okres Teplice