SYSTÉMOVÁ PODPORA

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Láká tě prostředí mezinárodní společnosti a již jsi v některé pracoval/a? Máš zkušenost z pozice Systémové podpory a chtěl/a by ses v tom dále rozvíjet? Pokud ano, zašli svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Poskytování podpory 2. a 3. stupně
  • Správa serverů a softwaru
  • Dohled nad implementací a konzultace s klienty
  • Dohled nad aplikacemi a jejich podpora
  • Vedení juniorních kolegů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Výbornou znalost MS Exchange a Cisco z komerčního prostředí
  • Pracovní zkušenost z korporátních IT společností
  • Pokročilou znalost programování PowerShell scripts
  • Znalost BlackBerry 10 výhodou

Co nabízíme?

  • Možnosti kariérního růstu a rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení a 13. plat
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Plně hrazené stravenky
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Notebook a mobilní telefon

  • Lokalita: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.