FANDA DO AUT

od 27000 Kč

Baví Tě auta a máš vystudovanou VOŠ nebo VŠ, obor elektro? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Umíš dobře anglicky nebo německy? Pak se chop této jedinečné příležitosti a zašli mi svůj životopis. Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka, který musí být FANDA DO AUT!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Máte hlavu plnou nápadů? Správná volba! Buďte součástí společnosti, která Vám umožní je realizovat!

Pracovní náplň

  • Koordinace projektů
  • Styk s dodavateli
  • Spolupráce s partnery
  • Reportování pro vedení
  • Zodpovědnost za správné provedení a kvalitu produktu

Co požadujeme?

  • VOŠ, VŠ vzdělání elektronického směru
  • Anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Nadšení a znalost auto-elektroniky
  • Umění koordinovat činnosti a komunikovat

Co nabízíme?

  • Dovolená pět týdnů
  • Odborný i osobnostní růst
  • Nové moderní pracoviště
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zázemí společnosti, která si váží svých zaměstnanců

  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.

Doporučení inzerátu