SEŘIZOVAČ OHRAŇOVACÍHO LISU

Neaktivní nabídka

14000 - 18000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká Vás pracovat s moderními stroji na pozici SEŘIZOVAČ OHRAŇOVACÍHO LISU v Jihomoravském kraji – západní části? Máte praxi s obsluhou a programováním ohraňovacího lisu? Pak hledáme právě Vás! Silná mezinárodní strojírenská společnost, která se zabývá zpracováním kovů na zakázku, hledá novou posilu na pozici: SEŘIZOVAČ OHRAŇOVACÍHO LISU

Pracovní náplň

  • zpracování plechu dle technické dokumentace
  • obsluha a údržba ohraňovacího lisu
  • řešení případných technických problémů (zmetkovitost)
  • seřizování a programování stroje dle požadavků

Co požadujeme?

  • vyučení ve strojírenském oboru výhodou
  • zkušenosti s obsluhou a programováním ohraňovacího lisu
  • výborná orientace v technické dokumentaci
  • vysoké pracovní nasazení a rychlost
  • ochota pracovat na směny (dvousměnný provoz)

Co nabízíme?

  • zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • práce na moderních zařízeních v moderním prostředí
  • propracovaný systém zaškolování a vzdělávání
  • stravenky,příspěvek na penzijní připojištění, kulturní akce
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj – západní část