VÝVOJÁŘ ELEKTRONIKY V AUTOMOTIVE

od 30000 Kč

Baví Tě vývoj nebo testování a máš vystudovanou VOŠ nebo VŠ, obor elektro/telekomunikace nebo IT? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Umíš dobře anglicky nebo německy? Pak se chop této jedinečné příležitosti a zašli mi svůj životopis! Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka, který bude mít na starosti VÝVOJ ELEKTRONIKY (od 30.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Správná trefa! Pokud se chcete věnovat oblasti vývoje, tato společnost je pro Vás to pravé!

Pracovní náplň

  • Koordinace projektů
  • Spolupráce při vývoji nebo testování
  • Komunikace s dodavateli
  • Reportování managementu společnosti
  • Zodpovědnost za kvalitu a správnost produktu

Co požadujeme?

  • VOŠ, VŠ vzdělání v oboru elektro/telekomunikace/IT
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zálibu v automobilech a jejich elektronice
  • Ochotu se vzdělávat a rozvíjet se
  • Umění komunikovat a řešit vzniklé problémy

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kariérní i osobní růst
  • Jazykové kurzy
  • Nově vybavené pracoviště
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí silné společnosti a další zajímavé benefity

  • Místo pracoviště: Praha/Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.