SKLADNÍK S VZV – HRADEC KRÁLOVÉ

Neaktivní nabídka

19000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte zkušenosti s prací ve skladu a s řízením vysokozdvižného vozíku? Jste schopen pracovat samostatně a máte velmi dobré organizační schopnosti? Komunikujete se zákazníky a umíte jim poradit? Ovládáte práci na PC a jste týmovým hráčem? Hledáme právě Vás! Česká výrobní společnost, hledá pro svůj sklad v Hradci Králové, kandidáty na pozici SKLADNÍK VZV.

Pracovní náplň

  • Obsluha VZV, nakládka a vykládka zboží
  • Sledování zboží
  • Zadávání objednávek do systému
  • Komunikace se zákazníkem

Co požadujeme?

  • Výuční list
  • Oprávnění k obsluze VZV
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost práce na PC (MS Office)

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Práci v jednosměnném provozu

  • Místo výkonu práce - Hradec Králové