PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

33000 - 35000 Kč

Chcete se podílet na rozvoji významné české společnosti v oboru elektrotechniky a energetiky? Jste technicky zdatní, pečliví a máte zkušenosti s tvorbou produktové dokumentace? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost zabývající se výrobou specifických technologických celků hledá vhodného kandidáta na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (33-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce s vývojovým, výrobním a obchodním oddělením
  • Nastavení produktových systémů
  • Tvorba katalogových produktových listů
  • Inovace prezentace produktů na zákazníka
  • Analýza trhu (orientace v konkurenční výrobě)
  • Zpracování a evidence dat

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti elektro/energo - výhodou
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s vytvářením produktových systémů
  • Proaktivní, pečlivou a analytickou osobnost
  • Znalost práce na PC (MS Word, MS Excel)
  • Schopnost písemného projevu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a moderní společnosti
  • Možnost seberealizace a příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Blanensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.