PROJEKTANT - VZDUCHOTECHNIKA

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Benešov

Baví Vás navrhování projektů? Máte zkušenosti s projekcí vzduchotechniky? Chcete pracovat ve stabilní společnosti na Benešovsku? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost zaměřená na realizaci vzduchotechnických a dalších projektů ve stavebním průmyslu hledá kolegu na pozici: PROJEKTANT - VZDUCHOTECHNIKA (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba vzduchotechnických plánů
  • zpracování výkresů v AutoCad
  • tvorba technické dokumentace
  • výběr subdodavatelů, uzavírání smluv
  • komunikace s investory
  • dotažení projektů až do konce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického oboru
  • praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost v AutoCad
  • znalost angličtiny/němčiny/ruštiny – výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 13. mzdu
  • pružná pracovní dobu
  • notebook, mobilní telefon
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Benešovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.