KONSTRUKTÉR – JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického směru? Máte již zkušenosti z konstruktérské pozice a chcete se nadále na této pozici vzdělávat a zlepšovat? Poradíte si s CAD programy jako je například AutoCAD, SolidWorks či SolidEdge? Pak neváhejte ani minutu a ihned nám zašlete svůj životopis! Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku na pozici: KONSTRUKTÉR – JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Pracovní náplň

  • tvorba technické dokumentace v CAD programech
  • úpravy výkresové dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními výroby
  • komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání, technické zaměření
  • znalost CAD programů
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost
  • nadšení pro obor, touhu rozvíjet se

Co nabízíme?

  • možnost kariérního růstu
  • jistotu zaměstnání v české výrobní společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • závodní stravování
  • bonusy a prémie dle výkonu
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové