PODPORA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s ERP Navision nebo jiným informačním systémem a domluvíte se anglicky? Chcete působit v mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu? Pokud ano, pak nám zašlete vaše CV! PODPORA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Pracovní náplň

  • Poskytování vzdálené podpory ERP Navision v rámci interních poboček společnosti
  • Úzká spolupráce napříč IT odděleními
  • Sledování správné funkčnosti automatizovaných procesů v ERP Navision
  • Spolupráce s dodavateli

Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v ekonomickém nebo IT oboru
  • Zkušenost s administrací informačního systému
  • Znalost business procesů výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky nebo diety
  • Osobní rozvoj a kariérní růst
  • Možnost cest do zahraničí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.