JAVA DEVELOPER SENIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Baví Vás kryptografie? Máte zájem vzdělávat se v oblasti asymetrického šifrování? Jste zkušený v programování v jazyce Java? Chcete pracovat pro lídra inovací na trhu a podílet se na prestižních projektech? Tak nepřestávejte číst dál, hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Programování aplikací v Javě
  • Testování aplikací a vývoj SW
  • Samostatná i týmová práce na projektech
  • Práce na návrzích řešení a tvorba dokumentace
  • Komunikace se zákazníky a interními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technické oblasti (případně praxi)
  • Praktická zkušenost s vývojem v Javě min. 1 rok
  • Znalost relačních databází
  • Samostatnost, spolehlivost a kreativitu
  • Schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Práce na prestižních projektech v komerční i státní sféře
  • Placené profesní a jazykové kurzy, certifikace v oboru
  • Podpora a zázemí pro sportovní aktivity
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pružná pracovní doba

  • Místo výkonu práce: Zlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.