TECHNOLOG PRO POTRAVINÁŘSTVÍ

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Máte vzdělání v oboru potravinářství nebo chemie? Vyznáte se v metodách průmyslového inženýrství? Láká Vás práce v příjemném prostředí v týmu profesionálů? Tak nám napište a přidejte se do takového týmu! Hledáme právě Vás na pozici: TECHNOLOG PRO POTRAVINÁŘSTVÍ

Pracovní náplň

  • zlepšování procesů výroby
  • odborná podpora pro pracovníky výroby
  • zodpovědnost za vývojové a realizační projekty
  • implementace novinek do praxe
  • spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického nebo potravinářského směru
  • zkušenosti z potravinářské výroby VELKOU VÝHODOU
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • komunikační dovednosti a analytické myšlení
  • týmovost, pečlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • profesionální a přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • bonusy a odměny dle výsledků
  • možnost odborného růstu

  • místo pracoviště: Liberecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.