VERIFICATION ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Máte zkušenost jako Tester? Rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti? Nevadí Vám denní komunikace v anglickém jazyce? Pošlete svůj životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Tvorba automatizovaných testů
  • Návrh testovacích scénářů
  • Spolupráce s týmem vývojářů
  • Vedení technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ oboru IT, minimálně 1 rok praxe na pozici testera
  • Zkušenosti s automatizovaným testováním
  • Schopnost čtení C# a .NET
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost ASP. NET, MVC, UML - výhodou

Co nabízíme?

  • Práci v nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost jazykových kurzů

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.