OBCHODNÍ MANAŽER

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

Můžete se pyšnit bohatými obchodními zkušenostmi? Máte obchodního ducha, reprezentativní vystupování a výbornou argumentaci? Jste dynamičtí, flexibilní a cílevědomí? Anglicky se domluvíte bez problému? Ano? Tak nám hned napište, protože přesně Vás hledáme! Úspěšná mezinárodní značka rozšiřuje své působení v rámci Evropy a hledá do svého týmu parťáka na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER (OD 50.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • akvizice nových klientů
  • reportování managementu
  • péče o stávající klienty
  • reprezentace společnosti
  • podpora prodeje

Co požadujeme?

  • praxi na obchodní pozici min. 3 roky
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • komunikativnost, obchodního ducha a tah na branku
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • organizační schopnosti a time management

Co nabízíme?

  • odpovídající ohodnocení + prémie
  • možnost podílet se na rozvoji značky
  • pružnou pracovní dobu + home office
  • služební vůz, notebook, mobil
  • možnost osobního i odborného růstu

  • místo pracoviště: Česká republika, Slovensko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.