VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ - HODONÍNSKO

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Jste zkušený/á v oblasti projektového řízení v automobilovém průmyslu? Hovoříte plynule anglickým jazykem a k Vašim silným vlastnostem patří flexibilita a zodpovědnost? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ - HODONÍNSKO (40 - 55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Součást týmu, který bude uvádět na trh nové produkty
  • Zodpovědnost za vedení a změnu stávajících projektů
  • Plánování a koordinace v rámci řízení projektu
  • Reporting ostatním oddělením
  • Příprava zákaznických návštěv
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Alespoň 2 roky praxe v automobilovém nebo strojírenském průmyslu
  • Zkušenosti v projektovém řízení a risk managementu
  • Zkušenosti s metodologií projektového řízení
  • Znalost nástrojů kvality a lean využívaných v automotive

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko